Milani humbet një nga objektivat e merkatos, sulmuesi do të zëvendësojë Nkunku te Leipzig

Kosova publikon listën e lojtarëve për kualifikuese, lojtari i Superiores pjesë e dardanëve

Një miqësore luksi për vajzat e Partizanit, kampionet e Serie A zbarkojnë në “Arenën e Demave”

Inzaghi: City luan për Tripletën? Edhe ne. Nuk e kam vendosur formacionin, por kam luksin të zgjedh

Juventus në kërkim të zëvendësuesit të Di Marias, në skenë sulmuesi i Bologna

Tare konfirmon largimin nga Lazio: Falenderoj Lotiton për këtë mundësi, ishte një privilegj

Po shkëlqen në ndeshjet e Play Off, Jokic futet në librat e historisë së NBA

Rinovimi me Chelsean duket larg, Mount pranë ekipit tjetër anglez

Mini-revolucion te Partizani: Pas Marinit pritet të largohet edhe Colella! Drejtori Abilaliaj prezantohet bashkë me teknikun e ri

Mbappe parashikon fituesin e Champions: City është favorit në finale

Përballja direkte Spezia-Verona vendos kush qëndron në Serie A, ja rregullat e finales së mbijetesës

Bombë nga Spanja, presidenti i Barcelonës në takim me babanë e Messit

Paredes i thotë lamtumirë Juventusit: Më dhemb që nuk arritëm dot objektivat

Jo vetëm Ibrahimovic, te Milani pritet të bëjnë shumë lojtarë gati valixhet

AF Elbasani zyrtarizon trajnerin e ri, Nevil Dede do të drejtojë verdheblutë në Kategorinë e Parë

Kombëtarja rikthehet në fushë për tu ndeshur me Moldavinë dhe Ishujt Faroe. Sa pikë do të grumbullojnë kuqezinjtë në këto dy sfida?

Loading poll ...
Milani humbet një nga objektivat e merkatos, sulmuesi do të zëvendësojë Nkunku te Leipzig
05/06/2023
Kosova publikon listën e lojtarëve për kualifikuese, lojtari i Superiores pjesë e dardanëve
05/06/2023
Një miqësore luksi për vajzat e Partizanit, kampionet e Serie A zbarkojnë në “Arenën e Demave”
05/06/2023
Inzaghi: City luan për Tripletën? Edhe ne. Nuk e kam vendosur formacionin, por kam luksin të zgjedh
05/06/2023
Juventus në kërkim të zëvendësuesit të Di Marias, në skenë sulmuesi i Bologna
05/06/2023
Tare konfirmon largimin nga Lazio: Falenderoj Lotiton për këtë mundësi, ishte një privilegj
05/06/2023
Po shkëlqen në ndeshjet e Play Off, Jokic futet në librat e historisë së NBA
05/06/2023
Rinovimi me Chelsean duket larg, Mount pranë ekipit tjetër anglez
05/06/2023
Mini-revolucion te Partizani: Pas Marinit pritet të largohet edhe Colella! Drejtori Abilaliaj prezantohet bashkë me teknikun e ri
05/06/2023
Mbappe parashikon fituesin e Champions: City është favorit në finale
05/06/2023
Përballja direkte Spezia-Verona vendos kush qëndron në Serie A, ja rregullat e finales së mbijetesës
05/06/2023
Bombë nga Spanja, presidenti i Barcelonës në takim me babanë e Messit
05/06/2023
Paredes i thotë lamtumirë Juventusit: Më dhemb që nuk arritëm dot objektivat
05/06/2023
Jo vetëm Ibrahimovic, te Milani pritet të bëjnë shumë lojtarë gati valixhet
05/06/2023
AF Elbasani zyrtarizon trajnerin e ri, Nevil Dede do të drejtojë verdheblutë në Kategorinë e Parë
05/06/2023
Publikohen datat e sezonit të ri, ja kur kthehet Serie A në Oversport dhe Tibo
05/06/2023
Dua lojtarë që japin 100%! Sylvinho: Kemi 7 finale përpara, në grup nuk kemi ekipe të dobëta
05/06/2023
Zyrtare: Elton Marini largohet nga Partizani, palët mbyllin bashkëpunimin me konsensus
05/06/2023