25 vite më pas, Moratta i afrohet rekordit të Conte për golin “raketë” anti-Milan

Juventusi ka kaluar në avantazh kundër Milanit me anë të Alvaro Morata pas katër minutash lojë dhe i është afruar golit më të shpejtë kundër kuqezinjve.

25 vite më parë, në shkurt të vitit 1996, ishte Antonio Conte ai i cili kishte ndëshkuar Milanin pas tre minutash lojë. / Oversport.tv