Abraham goleador edhe jashtë fushe, ja bukuroshja që i ka vjedhur zemrën

Leah Monroe është bukuroshja 22 vjeçare që i ka vjedhur zemrën sulmuesit të Romës, Tammy Abraham. Sulmuesi anglez duket se eshte i mirë edhe me “golat jashtë fushe”.

Leah dhe Tammy janë njohur që kur ishin adoleshentë. Ajo është një vloggere e cila ofron këshilla bukurie në rrjetet e saj sociale dhe në kanalin e saj në YouTube.

Së fundmi ajo ka postuar edhe një fotografi në Instagram ku i shpreh dashurinë sulmuesit Abraham. /oversport.tv