Agata Centasso, futbollistja më seksi në Itali

Agata Centasso është një futbolliste italiane, por faqet rozë nuk i mbush vetëm me performancat e saj të mira brenda fushës.

Mesfushorja 29-vjeçare konsiderohet gjithashtu si futbollistja më seksi në Itali.

Ajo aktivizohet në Serie B me Venezian dhe mban veshur fanellën me numrin 90.

Shpesh herë Centasso e ndërron fanellën e saj për të pozuar me bikini dhe format e saj trupore e kanë vendosur në qendër të vëmendjes. /oversport.tv