Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez shijojnë pushimet në Ibiza

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez janë duke shijuar pushimet e tyre në Ibiza.

Partnerja e sulmuesit argjentinas ka publikuar së fundmi disa fotografi ku tregon se nuk i ka humbur format perfekte.

Përkundrazi, me postimet e fundit ajo ka “çmendur” fansat të cilët i janë përgjigjur me shumë “like” në fotot e saj. /oversport.tv