Alessia Marcuzzi shkon në det dhe “pushton” rrjetin me fotot me bikini

Prezantuesja e njohur italiane, ish-partnerja e trajnerit aktual të Interit, Simone Inzaghi, ka postuar disa foto në rrjetet sociale ku tregon një formë fizike perfekte.

Në këto ditë të ngrohta vjeshte, Alessia Marcuzzi ka shkuar në det dhe ka “pushtuar” rrjetin me fotot me bikini.