Alisha Lehmann mërzitet për eliminimin e Zvicrës

Alisha Lehmann është një futbolliste profesioniste që luan në Angli me Aston Villan dhe me kombëtaren zvicerane. 23-vjeçarja konsiderohet si një nga futbollistet më të bukura në Botë dhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale. Bukuroshja është mërzitur shumë për eliminimin e Zvicrës nga Portugalia.