Alyson Eckmann tregon natën që kaloi me Ronaldon

Modelja Alyson Eckmann ka zbuluar për mediat spanjolle që ka kaluar një natë në shoqërinë e Cristiano Ronaldos. “Pimë disa gota shampanjë. Pastaj rreth orës 3 të natës i thashë që doja të kthehesha në shtëpi dhe më çoi me shoferin e tij. Më kërkoi numrin e telefonit dhe shkëmbyem mesazhe për një muaj, por asgjë speciale. Mund të isha unë në vendin e Georgina”, ka thënë bukuroshja.