Ana Markovic nuk e konsideron veten futbollistja më seksi në botë

Ana Markovic, sulmuesja e Grasshoppers dhe kombëtares kroate ka thënë në një intervistë se nuk i pëlqen kur e konsiderojnë si futbollistja më seksi në botë. “Nuk më gjykojnë për atë që bëj në fushë dhe kjo nuk është diçka e mirë”, ka thënë bukuroshja.