Anna Tatangelo kujton verën, fotot e saj me bikini ndezin rrjetin

Këngëtarja Anna Tatangelo, që është një tifozë e thekur e Juventusit, ka ndezur rrjetin me fotot e fundit që ka publikuar në Instagram.

Bukuroshja kujton verën dhe 1.8 milion ndjekësve të saj i pëlqejnë shumë fotot e saj me bikini.