Arsenal-Tottenham, gratë e futbollistëve derbi në tribuna

Të dielën luhet derbi i Londrës, Arsenal-Tottenham dhe përveç sfidës në fushën e blertë ka edhe një sfidë mjaft interesante në tribuna.

Tifozët në shkallët e stadiumit do të jenë të shumtë, por si për topçinjtë edhe për “Spursat’,

por ato më të veçantat do të jenë gratë e futbollistëve në të dyja kampet.

Filipa Brandao, bashkëshortja e Cedric Soares

 

Gabrielle Figueiredo, e fejuara e Gabriel
Sophie Leno, bashkëshortja e Bernd Leno

 

Kate Goodland, bashkëshortja e Harry Kane