Basketbollistja Valentina Vignali tregon format e saj perfekte

“Një ditë në Spa, në parajsë”, shkruan në foton e fundit që ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, Valentina Vignali.

Basketbollistja dhe modelja e njohur italiane u tregon format e saj perfekte ndjekësve të shumtë, që e mbushin foton me pëlqime.