Belen Rodriguez përshëndet Napolin me një masazh venezuelian

Belen Rodriguez është një nga “showgirl” më të famshme në Itali, por jo vetëm.

Bukuroshja argjentinase e cila është një fanse e Napolit ka publikuar në Instagram disa fotograve dhe video që tregojnë se është në superformë.

Një masazh venezuelian dhe disa foto “përvëluese” kanë mjaftuar më shumë se 10 milionë ndjekësit e saj që të çmenden. /oversport.tv