Buffon legjendë jo vetëm në fushë, video e “Gur, letër, gërshërë” bëhet virale

Gigi Buffon u rikthye te Parma dhe po mundohet të ndihmojë skuadrën ku hodhi hapat e parë të rikthehet në Serie A.

Vecc kontributit në fushë, një lojtar me eksperiencë është gjithmonë i rëndësishëm edhe në dhomat e zhveshjes.

Të rinjtë mund të mësojnë shumë prej një lojtari që ka fituar gjithccka. Normalisht edhe atmosfera është shumë e rëndësishme.

Buffon i ka “shkrirë” të gjithë në lojën “Gur, letër, gërshërë” dhe video ku të gjithë “çmenden” në dhomat e zhveshjes është bërë virale. Mos e humbni, do qeshni pafund. / oversport.tv