Buzë pishinës, me trëndafila dhe shumë “hot”: Ish-i i Grezdës i vë flakën

Oriola Marashi është një nga modelet më të njohura në vendin tonë, ndërkohë që edhe në mediat sportive emri i saj është lakuar shumë.

Shkak u bë lidhja që bukuroshja pati me futbollistin Eros Grezda, të cilin edhe bashkëjetoi për disa kohë në Kroaci.

Së fundmi Oriola ka bërë një set fotosh dhe shfaqet shumë sensuale, e veshur me bikini të kuqe buzë një pishine, ku nuk mungojnë as trëndafilat.

Pëlqimet dhe komentet janë të garantuara, sa herë bukuroshja poston. Këtë herë sigurisht që kanë qenë edhe më të shumta…