Chiara Nasti i “vë flakën” Sharm el-Sheikhut

Chiara Nasti ka shkuar me pushime në Egjipt dhe fotot e fundit që ka publikuar nga vendi i piramidave kanë magjepsur ndjekësit e saj të shumtë. E dashura e futbollistit të Lazios Mattia Zaccagni i ka “vënë flakën” Sharm el-Sheikhut.