Çmendet Icardi, i heq të gjithë nga Instagrami përveç Wanda Naras

Telenovela Mauro Icardi dhe Wanda Nara ka kaluar në episodin e radhës. Sulmuesi argjentinas ka habitur të gjithë me gjestin e fundit.

Ai ka hequr të gjithë njerëzit që ndiqte në Instagram duke mbajtur aty vetëm një, Wanda Naran.

Ai gjithashtu ka bërë edhe një postim në story ku i tregon asaj dashurinë që ka për të. /oversport.tv