Çmime popullore për sfidën më të rëndësishme, ja sa kushtojnë biletat për takimin Partizani-Astana

Klubi I Partizanit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen e kthimit të Play Off-it përballë Astanas që do të luhet në Elbasan në datën 31 gusht.

Bileta më e shtrenjtë kushton 2 000 lekë,  ndërsa më e lira 200 lekë. Kampionët e Shqipërisë kanë nevojë për mbështetjen e tifozëve, që të përmbysin humbjen e sfidës së parë (1-0), që të mund të kualifikohen në fazën e grupeve të Conference League.

“➡NJOFTIM PËR ÇMIMET E BILETAVE

⚽🇦🇱FK PARTIZANI 🆚 FC ASTANA🇰🇿

🗓 E ENJTE 31 GUSHT ⏰ORA 20:00

🏟 “ELBASAN ARENA”

🗣Ju njoftojmë se për këtë takim çmimet e biletave në Tribunat respektive të stadiumit “Elbasan Arena” do te jenë:

🎫Biletat në Tribunën: VIP do të kushtojnë 2 000 Lek

🎫Biletat në Tribunat: A dhe B do të kushtojnë 1 000 Lek

🎫Biletat në Tribunat: D, E dhe F do të kushtojnë 300 Lek

🎫Biletat në Tribunat: C dhe G do të kushtojnë 200 Lek

🔻 Biletat mund ti siguroni nga sot online ➡https://al.ebileta.al/biglietteria/pub/buyseats/scegliSettorePub.do?idEvento=1386

Nga dita e hënë ora 10:00 deri në orën 20:00 biletat i gjeni pranë pikës së shitjes në stadiumin🏟 “Selman Stërmasi” në Tiranë. Të enjten (ditën e ndeshjes) biletat mund ti siguroni edhe në sportelin pranë stadiumit🏟 “Elbasan Arena” në Elbasan”, shkruhet në njoftimin e klubit. / Oversport.tv