Da Silva e mbyll zyrtarisht me Vllazninë, e pret Partizani

“KF Vllaznia bën të ditur se ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Victor Da Silva.

KF Vllaznia e falenderon për kontributin e dhënë për skuadrën tonë në këto dy vite dhe i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme!

Thank you Victor Da Silva!”

Ky ka qenë postimi që klubi i Vllaznisë ka bërë për largimin zyrtar të Victor Da Silva nga radhët e shkodranëve. Tashmë pritet që Da Silva të transferohet në radhët e Partizanit. /oversport.tv