Demi: Ishim pa fat ndaj Vllaznisë, stafit ia kam plotësuar të gjitha kërkesat

Partizani barazoi kundër Vllaznisë në minutat e fundit dhe vazhdon ende të mos e shijojë fitoren e parë në kampionat.

Pas ndeshjes së luajtur në Elbasan ka folur edhe presidenti Gaz Demi, i cili fillimisht deklaron: “Ekipi nuk luajti keq, ishte barazim i merituar. Shpresojmë të ecim nga java në javë më mirë”.

I ngacmuar më pas në lidhje me pritshmëritë që kanë, kreu i klubit të kuq shtoi: “Sa herë luajmë synojmë fitoren, por sot fati nuk ishte me ne”.

A ka qenë merkato e duhur? Këtë e di stafi, unë ia kam plotësuar kërkesat 100%”, përfundoi për ABC presidenti i Partizanit. / oversport.tv