Demme negativ në testin e fundit, dy ende të infektuar te Napoli

Diego Demme është gati për trajnerin Luciano Spalleti, pasi në testin e fundit ka dalë negativ dhe tashmë është shëruar nga COVID-19.

Mesfushori gjerman, i cili i ka marrë të dyja dozat e vaksinës, nuk kishte simptoma dhe tani edhe virusin e ka “flaku”.

Spalleti tashmë pret që edhe Alessandro Zanoli dhe Mateo Politano të dalin negativë, pasi u infktuan para ndeshjes me Interin. / oversport.tv