E mbuluar me petale trëndafilash, Paige Spiranac në versionin “American Beauty”

Paige Spiranac ka çmendur sërish fansat e saj me postimet e fundit në Instagram.

Ish-kampionia e golfit ka postuar një story ku po imiton “American Beauty”, duke mbuluar veten me petale trëndafilash.

Transparente dhe si gjithmonë mahnitëse me linjat e saj, Spiranac i ka falur një buzëqeshje 3.2 milionë ndjekësve të saj në Instagram. /oversport.tv