E shohin si rezervë luksi, Napoli dhe milanezët hedhin sytë nga Arnautovic

Marko Arnautovic ka bërë një sezon fantastik me Bolgna në Serie A, duke shënuar 14 gola, një shifër që nuk e kishte arritur asnjëherë më parë.

Austriaku ka tërhequr vëmendjen e disa prej klubeve të mëdha të Serie A, që e mendojnë atë si një rezervë luksi për sulmin.

Nëse largohet Milajlovic, atëherë Arnautovic e mbyll te Bologna. Sipas “La Repubblica, me kujdes atë po e ndjekin Napoli, Milani dhe Interi. / oversport.tv

Foto: Bologna FC 1909, Twitter