EKSKLUZIVE/ Muka: Flija me fanellën e Van Basten, si dështoi transferimi te Milani

Ish-kapiteni legjendar i Tiranës, Devi Muka, ka dhënë një intervistë ekskluzive për gazetarin e Oversport, Olsi Tujani, dhe na zbulon një moment të rëndësishëm në karrierën e tij.

Oferta nga Milani, takimi me trajnerin e kuqezinjve, Carlo Ancelotti, si dhe premtimi i madh për Serie A.

Devi Muka tregon pengesën madhore që ia ndërpreu ëndrrën dhe ia pamundësoi arritjen më të madhe si futbollist. Intervista e plotë në Youtube: