El Shaarawy mendjen vetëm tek futbolli, ndahet nga bukuroshja Ludovica Pagani

Stephan El Shaarawy është sërish single.

E përjavshmja “Chi” jep lajmin, duke shkruar: “Mbaroi historia e dashurisë mes futbollistit të Romës dhe blogeres Ludovica Pagani.

Që kur Mourinho drejton skuadrën verdhekuqe, sulmuesi mendon vetëm për futboll dhe shpreson të rigrumbullohet në kombëtaren italiane nga Roberto Mancini”.