Eugenia Suarez nuk mjaftohet me Icardin, kontakte me yllin e Atleticos

Thashethemet për Maria Eugenia Suarez nuk janë ndalur vetëm te ndarja e çiftit Mauro Icardi dhe Wanda Nara. Sipas mediave rozë ajo ka pasur kontakte edhe me futbollistin e Atletico Madird, Rodrigo de Paul.

Megjithatë, argjentinasi ka nxituar ti përgënjeshtroj menjëherë zërat për një kontakt të mundshëm midis tij dhe Suarez. Ai tha se nuk e ka parë kurrë në jetë atë.

Më pas ai shtoi: Betohem për vajzën time, Françeska, që skam folur kurrë me të”. Rodrigo de Paul është në një lidhje prej 11 vitesh me Camila Homs. /oversport.tv