Eva Padlock: Doni të luani? Kush luan me të?

Njihuni me 38-vjeçaren provokuese Eva Padlock. Kjo e fundit ndiqet nga plot 2 milion njerëz në profilin e saj në Instagram.

Një tifoze e Juventusit dhe në të njëjtën kohë e Cristiano Ronaldos e lindur në Republikën Çeke. Fotot e fundit të publikuara nga Eva janë shumë të zjarrta.

Në njërin nga postimet e fundit e veshur me disa të brendshme provokuese ajo shkruan “Doni të luani?”. /oversport.tv