Fabrizia Santarelli, tifozja seksi e Milanit që çmendi fansat me postimet e fundit

Fabrizia Santarelli vazhdon të magjepsë fansat e saj me postimet në Instagram, ndërsa së fundmi ka publikuar disa fotografi me bikini.

Modelja seksi ka treguar edhe njëherë se vazhdon të jetë në superformë dhe fotografitë nuk kanë nevojë për shumë koment.

Ajo është një fanse e Milanit dhe duket se këtë vit i ka sjellë fat ekipit të Piolit. /oversport.tv