Fansja më e çmendur e Ronaldos vjen nga Turqia

Fansat e Cristiano Ronaldos janë të shumtë në botë, jo më kot ylli portugez është personazhi më i ndjekur në Instagram.

Së fundmi bujë në media ka bërë një fanse nga Turqia e cila ka publikuar disa fotografi në Instagram që kanë “çmendur fansat”.

Quhet Alissa dhe mban veshur fanellën e Portugalisë me Ronaldon në shpinë, por vëmendjen më të madhe e kanë marrë format e saj bombastike. /oversport.tv