Fatima Zahra Zeglam, modelja që i ka falur zemrën Juventusit

Fatima Zahra Zeglam, modele e njohur me origjinë marokene nuk e ka fshehur kurrë pasionin e saj për futbollin dhe simpatinë që ka për një skuadër në veçanti: zemra e saj rreh për ngjyrat bardhezi të Juventusit.