FC Versailles tallet me PSG pas eliminimit nga Kupa: Hajdeni bëni tifo për ne

Eliminimi i Paris Saint-Germain nga Kupa e Francës ka ndezur rrjetet sociale dhe tifozët e skuadrave të tjera franceze tallen me momentin e keq që po kalon klubi kryeqytetas.

FC Versailles, skuadër që është kualifikuar për në çerekfinalet e turneut, në llogarinë zyrtare në Twitter, ka shkruar me krenari:

“Me sa duket ne jemi skuadra e vetme që përfaqëson krahinën në Kupë. Duam që ta ndajmë këtë kënaqësi dhe do të mirëpresim parisienët që duan që të vijnë të mbështesin skuadrën tonë”. / Oversport.tv