Festoi topless pas fitimit të Botërorit, kush është fansja e çmendur e Argjnetinës

Një video me një fanse të Argjentinës që feston topless pas fitimit të Kupës së Botës nga “Albiceleste” ka bërë xhiron e rrjetit.

Bukuroshja argjnetinase quhet Noa dhe ka 60 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Ajo tashmë rrezikon shumë nga gjesti që ka bërë në stadiumin “Lusail” dhe mund të dënohet nga shteti i Katarit. /oversport.tv