Fiorella Arbenz tregon se sa me fat është mesfushori i Leeds United

Fiorella Arbenz ka treguar se sa me fat është i dashuri i saj, pasi ka publikuar disa foto me veshje intime, që kanë mahnitur ndjekësit e saj në instagram.

Modelja nga Kosta Rika është e lidhur me yllin e Leeds United, Jack Harrison një vit më parë dhe që nga ajo kohë është bërë shumë e ndjekur në rrjetet sociale.