Floriana Messina në super formë, njësoj si Napoli i saj

Floriana Messina ka djegur rrjetin me fotot e saj të fundit. Ajo është një gazetare sportive në Itali dhe njihet për faktin se është një tifoze e Napolit.

Ajo duket më shumë në formë se kurrë, njësoj si Napoli i saj, duke treguar linjat e saj bombastike për ndjekësit në Instagram.

Prezantuesja italo-kolumbiane ka 777 mijë ndjekës në profilin e saj në Instagram dhe qëndron vazhdimisht në faqet e mediave rozë. /oversport.tv