Formacionet e Roma-Bologna: Kursehet Abraham, Mou i beson Kumbullës

Roma-Bologna luhet prej orës 20:5 dhe transmetohet në Oversport përmes Tibo. Trajnerët kanë zgjedhur formacionet dhe sikurse pritaj, Marash Kumbulla e nis nga fillimi. Te Roma spikat Abraham, i cili është në stol.

ROMA (3-4-1-2): Rui Patricio; Kumbulla, Mancini, Ibanez; Maitland-Niles, Carles Perez, Cristante, Veretout, El Shaaraëy; Zaniolo, Felix. Trajner: Jose Mourinho.

BOLOGNA (3-5-2): Skorupski; Soumaoro, Medel, Bonifazi; Kasius, Dominguez, Schouten, Soriano, Hickey; Orsolini, Arnautovic. Trajner: De Leo. / oversport.tv