Formacionet e Torino-Roma, në fushë edhe dyshja e Shqipërisë

Torino-Roma hap javën e 38-të të Serie A, duel që transmetohet në Oversport përmes platformës Tibo. Në fushë nga minuta e parë do të jenë edhe dy futbollistët e kombëtares shqiptare, Etrit Berisha dhe Marash Kumbulla.

TORINO (3-4-2-1): Berisha; Lukic, Zima, Rodriguez; Ola Aina, Ricci, Pobega, Ansaldi; Praet, Brekalo; Belotti. Trajner: Juric

ROMA (3-4-1-2): Rui Patricio; Mancini, Kumbulla, Ibanez; Spinazzola, Sergio Oliveira, Veretout, Zaleëski; Pellegrini; Shomurodov, Abraham. Trajner: Mourinho. / oversport.tv