Formacionet zyrtare: Reja i beson sulmin Seferit në Islandë

Është publikuar formacioni zyrtar i kombëtares shqiptare që do të zbresë në fushë mbrëmjen e sotme në Islandë në debutimin në këtë edicion të Nations League.

Tekniku Reja i ka besuar sulmin dyshes Seferi-Cikalleshi, ndërsa në mesfushë do të luajnë Çekiçi, Abrashi, Gjasula, Balliu dhe Hysaj.

Në portë do të jetë Berisha, ndërsa para tij në mbrojtje treshja: Gjimshiti-Kumbulla-Ismajli. / Oversport.tv

Formacionet zyrtare: