Format janë perfekte, Lady Petagna është gati për verën  

Caroline Donzella i ka treguar edhe një herë fansave se është në super formë dhe gati për verën.

Partnerja e sulmuesit të Napolit, Andrea Petagna ka publikuar së fundmi disa fotografi me bikini ku ka treguar edhe format e saj perfekte.

Ajo ka pushtuar edhe faqet e mediave rozë, ndërsa me trupin e saj mahnitës, fansat e kanë falënderuar duke “e mbushur” me like. /oversport.tv