Francesca Monti, kush është e dashura e re e Mario Balotellit?

Mario Balotelli është sërish i lidhur, tashmë me një personazh që nuk është shumë i njohur për mediat. Ajo është Francesca Monti.

Ka qenë vetë sulmuesi i Adana Demirspor që ka bërë publike historinë e tij të re të dashurisë.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku kishte një letër që shkruhej: “Mirëmëngjesi dashuri, shkova në pazar, më telefono kur të zgjohesh. Të dua”.

Kështu Balotelli na tregon të gjithëve se tashmë është çift dhe se ka një partnere të re. /oversport.tv