Franciele Medeiros, është ajo mbretëresha e re Fitnessit

Ka fituar vëmendjen e mediave pasi mori pjesë në një reality shou brazilian të specializuar për fitness dhe aktualisht është një nga emrat më të kërkuar për sete të ndryshme fotografike për markat më të njohura në botë.

Po flasim për Franciele Medeiros, 29-vjeçaren bukuroshe nga Rio De Janeiro, që çmend fansat e shumtë të saj me format perfekte dhe fotot seksi.