Georgina Irwin, stjuardesa që ka magjepsur Aaron Ramsdale

Georgina Irwin është e fejuara e lojtarit të Anglisë dhe Arsenalit Aaron Ramsdale. Bukuroshja 26-vjeçare, që ka punuar si një stjuardesë për British Airways ka zyrtarizuar lidhjen me futbollistin në vitin 2019.