Giorgia Crivello tregon format, fansat i janë falenderues

Fasnat e saj e quajnë veten me fat. Fotografitë e fundit që Giorgia Crivello ka postuar në Instagram “të lenë pa frymë”.

Partnerja e basketbollistit Stefano Laudoni, njihet për format e saj bombastike dhe së fundmi ajo ka publikuar disa foto që e tregojnë më së miri atë gjë.

E ndjekur nga më shumë se 340 mijë njerëz në Instagram, Giorgia është një Influencer dhe me fotot e saj ajo mendon vazhdimisht t’i mbajë pranë vetes fansat. /oversport.tv