Goli ndaj Barcelonës i veçantë, Suarez i ka “pickuar” të gjithë në LaLiga

Luis Suarez ka shënuar golin e dytë kundër Barcelonës, ish-skuadrës së tij, dhe nuk ka festuar.

Sulmuesi me këtë gol ka plotësuar “panoramën” e skuadrave që i ka ndëshkuar në La Liga.

Barcelonën e ka ndëshkuar në duelin e dytë kundër tyre dhe tani numëron 31 skuadra që ua ka tundur rrjetat (172 gola në total).

Praktikisht të gjitha skuadrat me të cilat sulmuesi është përballur, duke mbajtur fanellën e Atletico Madrid dhe Barcelonës. / abcnews.al