Grealish luan me dy porta, tradhton Sasha Attwood me Emily Atack

Lidhja e Jack Grealish me Sasha Attwood mund të jetë në fundin e saj.

Sipas asaj që raporton “The Sun”, mesfushori i Manchester Cityt e ka tradhtuar partneren e tij me modelen Emily Atack.

Në media thuhet se të dy ata kanë zhvilluar takime sekrete në shtëpinë e modeles dhe gjithashtu në disa hotele në Manchester. /oversport.tv