“I paarritshëm”, Georgina Rodriguez “merr me të mira” Ronaldo rekordmenin

E gjithë Bota përgëzoi Cristiano Ronaldon për suksesin e arritur.

111 golat me fanellën e kombëtares portugeze që i dhanë primatin e kryegolashënuesve të skuadrave përfaqsuese, nuk mund të kalonin pa u vënë re edhe nga bukuroshja Georgina Rodriguez.

“I paarritshëm dhe i parezistueshëm”,-shkruan në faqen e vet në Instagram bukuroshja argjentinase.

“Lajkat” e gruas motivojnë Akoma më shumë portugezin që të arrijë rekorde të reja.