Ilaria Attorre, zemra e saj rreh për Juventusin

Ilaria Maria Attorre, është një influencuese që ka shumë sukses në Instagram.

Zemra e saj rreh për …Juventusin

pasi është një tifoze e zjarrtë e bardhezinjve, që kur ishte një vajzë e vogël

dhe një meritë të veçantë ka idhulli i saj Alessandro Del Piero.