Irina Shayk di të tërheqë vëmendjen, fotot e fundit janë shumë “hot”

Irina Shayk është një prej super modeleve që nuk i ka shpëtuar dot botës së futbollit.

Modelja ruse ka qenë për një kohë në një lidhje me yllin portugez, Cristiano Ronaldo.

Gjatë gjithë asaj periudhe ajo ishte gjithë kohën në qendër të vëmendjes, por sërish ndodh e njëjta gjë me të.

Joshëse dhe seksi si zakonisht, Irina ka postuar në Instagram disa foto që ngrënë temperaturat për ndjekësit e saj të shumtë. / oversport.tv

Fotot: Irinashayk, Instagram