Izabel Goulart i “arreston” të gjithë, poston në Instagram si agjenti 007

Izabel Goulart ka djegur rrjetin me postimet e saj të fundit në rrjetet sociale.

E fejuara e portierit të Eintracht Frankfurt ka postuar një video nga xhirimet e saj të fundit si modele, për një koleksion që ka si temë agjentin 007.

Modelja braziliane dhe portieri gjerman janë fejuar në vitin 2018, me Goulart që ka pushtuar mediat rozë përsëri pas setit të saj të fundit fotografik. /oversport.tv