Jen Selter çmend rrjetin

Jennifer Selter, e njohur nga të gjithë si Jen Selter është një modele 29-vjeçare që ka çmendur rrjetin me format e saj bombastike.

Bukuroshja amerikane është bërë e famshme për metodat që ndjek për të mbajtur trupin në formë dhe shumë shpesh janë bërë paralelizma me yllin portugez Cristiano Ronaldo për stërvitjen që bën në palestër.

Së fundmi Selter ka publikuar disa fotografi në Instagram që ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj. /oversport.tv