Jo vetëm tifoze e kuqezinjve të kombëtares, Rike Roçi mbështet gjithashtu dhe skuadrën e Milanit

Rike Roçi është një personazh shumë i njohur në botën e mediave rozë. Në vitin 2016, bukuroshja shqiptare është konsideruar si një nga tifozet më seksi e kampionatit europian në Francë, teksa mbështeste kombëtaren kuqezi.

Megjithatë, Roçi nuk është vetëm një tifoze e ngjyrave kuqezi të kombëtares shqiptare, por gjithashtu dhe një fanse e zjarrtë e skuadrës së Milanit.

Momentalisht, Rike Roçi po kalon pushimet në Sardenjë, por me prezencën dhe format e turpit të saj e ka bërë këtë vend akoma më të nxehtë.

Pushime të mbara Rike!